Welkom op het nieuwe Santens portaal. Wil je inloggen? Doe dan eerst een wachtwoord reset.

Een team van experts in bouwbeslag en gereedschap

Het beste advies zonder je zaak of je werf te verlaten.

Onze buitendienst, daar waar jij ons nodig hebt

Bram Van De Walle

CEO/Commercieel directeur

bram.vande.walle@santens.be

Tel. 0485 40 32 81

Stijn De Vriendt

Verkoopverantwoordelijke

stijn.de.vriendt@santens.be

Tel. 0479 98 76 68

Glenn L'oeuille

Verkoopverantwoordelijke Automatics

glenn.loeuille@santens.be

Tel. 0485 08 36 50

Paul Cassiman

Commercieel directeur

paul.cassiman@santens.be

tel. 0470 89 16 43

Paul Cassiman

Commercieel directeur

paul.cassiman@santens.be

tel. 0470 89 16 43

Paul Cassiman

Commercieel directeur

paul.cassiman@santens.be

tel. 0470 89 16 43

Experts

Chris Dewaele

Specialisatie exterieur

chris.dewaele@santens.be

Tel. 0478 98 11 34

Jan De Prest

Specialisatie interieur

jan.de.prest@santens.be

Tel. 0477 30 93 89

Geoffrey Depourcq

Specialisatie bouw

geoffrey.depourcq@santens.be

Tel. 0474 32 02 60

Rudy Van Den Plas

Specialisatie bouw

rudy.van.den.plas@santens.be

Tel. 0478 63 82 27

Oost- en West-Vlaanderen

Koen Eelbode

Verkoopadviseur Oost-Vlaanderen

koen.eelbode@santens.be

Tel. 0498 90 08 08

Olivier Van Gheluwe

Verkoopadviseur Oost-Vlaanderen

Nicolas Wynendaele

Verkoopadviseur Oost-Vlaanderen

Jarich Taghon

Verkoopadviseur Oost-Vlaanderen

jarich.taghon@santens.be

Tel. 0478 79 01 71

Christ Santy

Verkoopadviseur West-Vlaanderen

christ.santy@santens.be

Tel. 0479 98 76 69

Christophe Descamps

Verkoopadviseur West-Vlaanderen

Tom Van Hecke

Verkoopadviseur Oost- en West-Vlaanderen

tom.van.hecke@santens.be

Tel. 0477 89 56 44

Antwerpen en Limburg

Frank Van Malderen

Verkoopadviseur Kempen

Kurt Van Grembergen

Verkoopadviseur Antwerpen

Automatics: Projecten, automatisatie en toegangscontrole

David Baeyens

Verkoopadviseur Automatics

david.baeyens@santens.be

Tel. 0479 63 02 78

Hans Maenhaut

Verkoopadviseur Automatics

hans.maenhaut@santens.be

Tel. 0470 17 53 03

Koen Joos

Verkoopadviseur Automatics

koen.joos@santens.be

Tel. 0476 96 34 13

Binnendienst: Centraal contact voor een snelle oplossing

Interieur

Deur-, raam- en meubelbeslag

interieur@santens.be

Tel. 09 218 00 57

Exterieur

Raambeslag en roosters

exterieur@santens.be

Tel. 09 218 00 58

Bouw

Gereedschappen en PBM

bouw@santens.be

Tel. 09 218 00 59

Automatics

Automatisatie en toegang

info@santensautomatics.be

Tel. 09 228 61 83

De binnendienstmedewerkers staan je elke werkdag, van 8u00 t.e.m. 17u00, te woord via telefonisch contact of mail.

Hoe we dat doen?

Jij stuurt, wij gidsen.

1. Jij bent onze MVP

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Malesuada fames ac turpis egestas maecenas pharetra convallis posuere morbi.

2. Een oplossing in bouwbeslag en gereedschap

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Malesuada fames ac turpis egestas maecenas pharetra convallis posuere morbi.

3. Transparante communicatie en snelle levering

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Malesuada fames ac turpis egestas maecenas pharetra convallis posuere morbi.

Ben jij een ervaren schrijnwerker, aannemer of nieuw in het vak?

Sluit je aan bij 22.000 bouwprofessionals die, net zoals jij, op ons vertrouwen. Samen leggen we de basis voor het maken, installeren en opleveren van al jouw projecten. Blijf op de hoogte van de nieuwste trends, krijg tips & tricks, geniet van onze folderaanbiedingen en online promo's.

Gewoon inschrijven, makkelijk toch!